HAKKIMIZDA
Biz, PETSAN A.Ş. Ambalaj FIBC’s olarak, Türkiye’nin Sentetik Dokuma polipropilen (polypropylene) bıg bag Üreten firmalarından biriyiz.

Gebze Organize Sanayi bölgesinin üzerinde, İstanbul a 35.km yakın mesafede bulunan fabrikamız, 1997 yılında kurulmuş 200 Ton/Ay PP iplik dokuma hattı kapasitesi ile üretimine devam ederken, 2012 yılında başlayan yatırım ile kurulan iplik çekme hattı ve düz dokuma ve hortum dokuma PP kumaş üretim makinaları ve ilave Laminasyon makinası ile kapasitesini 600 Ton/Ay ve 300.000 Adet/Ay bigbag üretim kapasitesine ulaştırmıştır.

FIBC’s bıg bag üretiminde deneyimli olan yurtiçi pazar ve yurtdışı pazarları bilen profesyonel ekibi ile müşterilerimize toplam kalite yönetim sistemi ile hizmet etmeye hazır durumdayız. Kalite ve müşteri memnuniyeti bizim için vazgeçilmez bir kuraldır.

Tüm makine ve ekipmanlarımız en son model teknoloji olup, piyasadaki diğer rakip tedarikçilerle ürün ve hizmet kalitesi konusunda rekabet etme şansına her zaman sahibiz ve kararlıyız.

PETSAN A.Ş. nin, fabrika üretim hattında 200 kişiyi aşan istihdam ile çalışmasına devam etmekte olup, her geçen gün ürün kalitesini süreksel olarak iyileştirmeyi ve geliştirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

PETSAN Ambalajın temel prensibi; sahip olduğu ISO 14001 gereği çevreye saygıyı, ISO 9001 gereği, toplam kaliteyi, ISO 18001 gereği, iş sağlığı ve iş güvenliğini ve personel memnuniyetini ve gıda ürünlerin de gıda hijyen güvenliği sistemini temel alarak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlayacak ürünler üretmektir.

HEDEF; Her yerde kalite, Her yerde rekabet, Her yerde müşteri memnuniyetidir.