Ürünler » Gresler » Özel Gresler

ÜRÜN ADI

ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM YERLERİ
 LUMECO BASE COAT


  Özel olarak gemilerin denize indirilmsei sırasında eritilerek kızaklara sürelen grestir. Uygulama esnasında kızak yüzeylerinin temiz ve kuru olması tavsiye edilir. Kızaklara birinci kat gres olarak sürülür. Deniz suyuna mukavim olarak sıcak ve soğuk iklimlerdede kolayca uygulanır. Düşük sürtünme katsayılı ,  100 Ton / m2 basınca kadar dayanıklıdır.
 

 LUMECO SLIP COAT


  Gemi endüstrilerinde gemilerin denize indirilmesi esnasında Birinci kat, Base Coat tan sonra kızaklara ikinci kat  kaydırıcı olarak sürülür. Deniz suyuna ve sıcak-soğuk hava şartlarına uygundur. Pas ve oksidasyon katığı içerir.
 


 LUMECO HIGH ST 2 TEMP
 


  Organik bazlı yüksek ısılarda kullanılan özel uygulamalı greslerdir. Sabunsuz gres olarakta tanımlanır. Damlama sıcaklıklarının 250 oC nin üzerinde olması nedeni ile bilya- vana , fırın , konveyör gibi yüksek buhar ısı ve yük için performansı yüksek grestir. Dolgu maddeleri ile uygulama yerlerine göre grafitli-molybden di sülfit bakır oksit olarak 400 oC nin üzerinde uygulamalara tatbik edilirler. Pas ve Oksidasyon katıkları ile takviye edilmişleridir.
 


 LUMECO HIGH GR 2 TEMP
 

 LUMECO HIGH MO 2 TEMP
 

 LUMECO HIGH CU 2 TEMP