Ürünler » Endüstriyel Yağlar » Pas Önleyici ve Koruyucu Yağlar

ÜRÜN ADI

ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM YERLERİ

LUMECO ANTI-RUST


  Suyu metal parçaların yüzeyinden uzaklaştıran pas önleyici bir üründür. Özel bir solvent içerir.Solvent üçtuktan sonra kolay farkedilmeyen çok ince bir gres filmi bırakır.Fosfatlama, elektro kimyasal ve çeşitli metal işleme operasyonlarından sonra yüzeylerde kalabilecek suyun yerine geçerek paslanmayı engeller.


LUMECO RUST PREVENTIVE


  Suyu metal parçaların yüzeyinden uzaklaştıran pas ve korozyon önleyici bir üründür. Özel bir solvent içerir.Demir ve alaşımların pickling, fosfatlama, elektro kimyasal ve çeşitli metal işleme operasyonlarından sonra metal yüzeylerinde kalabilecek suyun yerine geçerek paslanmayı engeller. Kapalı alanda koruma süresi yaklaşık 3 aydır.


LUMECO MC


  Suyu metal parçaların yüzeyinden uzaklaştıran pas ve korozyon önleyici bir üründür. Özel bir solvent içerir.Yedek parçaların çekme veya talaşlı işlem uygulanmış metallerin, özellikle demir ve alaşımların depolanması sırasında uzun süre koruma için kullanılır.Kapalı alanda 24 ay, sundurma altında 12 ay ve açık alanda 6 ay koruma sağlar


LUMECO AC


  Madeni yağ bazlı (40 oC'ta 22/25 cSt), solvent içermeyen pas önleyici bir üründür. Koruma süresi yaklaşık kapalı alanda 9 ay, sundurma altında 3 ay olup; makine ve motor iç ve dış yüzeylerinde, küçük mekanizmalarda metal parçaların ve levhaların pas ve korozyona karşı korunmasında kullanılır.